ethereum and doge

Шанс для покупки: останні тенденції на ринку критовалют

4 травня ціна Ethereum на кріптобіржі Binance вперше перевищила $3.500. З 25 квітня найбільший за капіталізацією альткойн подорожчав на 60%. У той же час курс Dogecoin оновив історичний максимум на позначці в $ 0.61. Лише за добу вартість альткойна піднялась більше ніж на 40%. За рахунок цього він випередив XRP і зайняв четверту сходинку в списку найбільших за капіталізацією криптовалют.

У той же час курс біткоіну знизився на 6%, іноді падаючи до $ 53.200. Актив продовжує торгуватися значно нижче історичного максимуму в $ 64.800, встановленого в середині квітня. Експерти розповіли, з чим це пов’язано, і як може змінитися ситуація найближчим часом.

Чому біткоіни поступається альткойнам

Серед інвесторів існує думка, що альтернативні криптовалюти ще можуть показати зростання, в той час як біткоін вже психологічно дуже дорогий, пояснив провідний стратег Exante Яніс Ківкуліс. За його словами, біткоіну необхідна новинне підживлення, учасники ринку повинні бачити, що в світі ще є великі покупці цієї монети. Без таких тригерів ще кілька невдалих спроб протестувати $ 60 тис. можуть обернутися значним розпродажем, який підтримають і альткоіни, попередив фахівець

Зараз на ринках спостерігається надлишок грошей завдяки понад м’якої монетарної політики ФРС, додав фінансовий аналітик Currency.com Михайло Кархалев. Інвестори не просто готові інвестувати в ризикові активи, вони готові ризикувати по-крупному, покладаючись і підтримуючи навіть проекти з сумнівною репутацією, зазначив Кархалев. Він підкреслив, що зростання ринку DeFi і NFT, а також різного роду проектів і альткоінів пов’язаний виключно з цим, як відгомін аналогічній ситуації на традиційних ринках.

«Біткоіни, як актив, який може дати «іксів» зараз не особливо цікавий, але він стане цікавий пізніше, коли інвестори почнуть виходити з третьосортних альткоінов», – впевнений Кархалев.

Перспектива крипторинка

Початкова корекція BTC (після лістингу Coinbase, коли спрацював класичний сценарій “купуй на чутках, продавай на фактах”) спровокувала ліквідацію довгих позицій, що в свою чергу посилило корекцію – досить класична історія, зазначила директор з розвитку біржі EXMO Марія Станкевич. За її словами, ця ситуація не позначилася на довгострокових і середньострокових цілях по біткоіну. Станкевич спрогнозувала середньостроковий висхідний тренд.

«Довгострокова перспектива поки виглядає позитивно. Для тих, хто ще не встиг зайти в BTC або ETH – зараз відмінна можливість, так як ми прогнозуємо як мінімум дворазове зростання цих активів до кінця року», – поділилася експерт.

Оновлення максимумів по біткоіну найближчим часом очікує і Кархалев. За його словами, найважче криптовалюті доведеться при подоланні відмітки в $ 60 тис., з якої і стався останній обвал. При цьому в разі пробою $ 60 тис. коування криптовалюти досягне $ 70-72 тис., припустив фахівець.

«На мій погляд, зараз після будь-якого зниження вигідніше докуповувати і посилювати позиції на покупку. Оскільки, повторюся, цьому сприяють фундаментальні події в світовій економіці і настрій ринку в цілому. Зростання триватиме, на мою думку. Багато з великих інвесторів чекали капіталізації ринку в $ 2 трлн, щоб зайти на ринок криптовалют. Ринок досяг потрібної капіталізації, тому найближчим часом приплив інвесторів тільки посилиться», – вважає Кархалев.

Зростання в короткостроковій перспективі передбачив і Ківкуліс. Однак він попередив, що відкриття позицій на поточних рівнях може бути все більш ризикованим.

«Короткострокові стратегії щодо криптовалюта – це завжди казино. Коли ми бачимо такі цінові максимуми – ці ризики зростають багаторазово. Біткоін утримує позиції – і це вже чудова новина для ринку, проте неодноразова нездатність подолати $ 60 тис. створюють не дуже сприятливу основу в принципі », – уклав стратег.

__

За матеріалами: https://www.rbc.ru/crypto/news/60917d8d9a79478e01cec134

One thought on “Шанс для покупки: останні тенденції на ринку критовалют

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.