goldman sachs біткойн

Goldman Sachs визнав криптовалюту класом активів

Інвестиційний банк Goldman Sachs в новому звіті визнав криптовалюту класом активів через рік після заяви про зворотне. Скріншоти документа опублікував у Twitter економіст Алекс Крюгер. У банку зібрали думки пов’язаних з криптовалютами компаній, серед яких: 

  • Grayscale Investments
  • Galaxy Digital
  • Chainalysis
  • Global FX 
  • Та інші.

Автори звіту відзначили унікальність багатьох цифрових активів. За їх словами, біткойн має високу капіталізацію, XRP є системою для розрахунків в реальному часі, а Ethereum – платформа смарт-контрактів. У Goldman Sachs також назвали BNB токеном для практичного застосування в додатках, а Polkadot – блокчейн-платформою з можливістю взаємодії різних ланцюгів.

Аналітики банку привели графік ціни біткойну з 2013 року і заявили, що цифрове золото завжди відновлювалося до нових максимумів, незважаючи на глибокі зниження курсу. За словами засновника криптобанку Galaxy Digital Майка Новограца, збільшення інституційних інвесторів підтверджує привабливість першої криптовалюти. «Світ віддав свій голос, визнавши біткойни хорошим засобом накопичення», – заявив інвестор. 

Керуючий активами компанії Grayscale Investments Майкл Зонненшайн назвав обмежену емісію цифрового золота “засобом хеджування інфляції та знецінення валют». Професор економіки Нью-Йоркського університету Нуріель Рубіні засумнівався в готовності більшості фінансових організацій піддавати себе волатильності і ризикам криптовалюти. «Щось, що не має прибутковості, практичної цінності або зв’язку з фундаментальними економічними факторами, не може вважатися засобом накопичення або активом в принципі», – додав криптовалютний критик.

Автор витоку стверджує, що в найближчі кілька днів звіт опублікують на сайті Goldman Sachs. «Якби я прочитав цей звіт і не володів би монетами, я б подивився на графіки, усвідомив, що це відмінний момент для входу на ринок, і пішов би закуповуватися», – написав Крюгер.

Нагадаємо, 27 травня 2020 року банк провів презентацію для інвесторів під назвою «Криптовалюта, включаючи біткойни, не є класом активів». «Ми вважаємо, що фондова цінність, зростання вартості якої передусім залежить від того, чи готовий хтось заплатити за неї вищу цінність, не є відповідною інвестицією для наших клієнтів», – заявили тоді в Goldman Sachs.

У січні 2021 року CoinDesk з посиланням на власне джерело повідомило про плани банку вийти на криптовалютний ринок. У березні опитування Goldman Sachs показало, що 22% клієнтів банку очікують зростання ціни біткойни вище $ 100 000 протягом року. Згідно з результатами дослідження, 40% респондентів володіють криптовалютою. Крім того, у квітні глава Goldman Sachs Девід Соломон передбачив «велику еволюцію» індустрії цифрових активів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.