топ криптовалют 2021 куди вклдати гроші

Перспективні криптовалюти 2021: куди вкладати гроші

Будь-яка людина, пов’язана з криптовалютою, скаже Вам, що немає універсального способу заробітку на крипті. У когось виходить заробляти майнінгом, хтось спец в трейдингу, а хтось просто має гарну витримку і тверду впевненість, тому стає чудовим ходлером. Але все ж не можна не погодитися, що за допомогою деяких способів шанс заробити пристойні гроші на крипті збільшується. Одним з найбільш вірогідних методів є вкладання в перспективні токени. Але визначити їх новачкові не під силу – цим займаються аналітики і ветерани трейдингу.

Експерти Exnode визначили 8 найперспективніших токенів другої половини 2021 року. Відразу відзначимо, що це не стовідсотковий варіант заробітку, а остаточне рішення з приводу інвестицій ви повинні приймати самостійно.

В які токени варто вкладатися?

Спочатку варто відповісти на питання: “А чому взагалі варто вкладатися в крипту?”. З 2017 року криптовалюта, особливо такі “титани” як ефір, біткоін і ріпл активно використовується в якості оплати за товари або послуги в інтернеті. А такі компанії, як Apple, Tesla, Paypal і інші вкладають великі кошти в крипту. Тобто перша причина – легітимність. Друга причина – розвинена інфраструктура. У порівнянні з біржами акцій і облігацій, торговельні майданчики криптой відкриті 24/7. Виведення коштів тепер не проблема, адже завжди можна скористатися обмінниками криптовалюти. Третя причина – низький поріг входу, адже починати можна і з 100 доларів, на відміну від того ж майнінгу, для якого потрібно як мінімум кілька тисяч “зелених”.

Наш вибір зупинився на 8 токенах, хоча спочатку ми вибрали 18 криптовалют. Все-таки ми вирішили убезпечитися і обрали найбільш перспективні. У нашому списку будуть і такі гіганти як біткоіни і Ефір, так і невеликі проекти з ринковою капіталізацією менше кілька мільярдів доларів. Ось список з 8 токенов від аналітиків:

 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Litecoin (LTC)
 • Cardano (ADA)
 • Chainlink (LINK)
 • XRP (Ripple)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Tron (TRX)

Ще важливий момент. Перед тим, як почати торгувати, вам необхідно зробити 3 речі:

 1. Виберіть платформу, на якій ви збираєтеся купувати криптовалюта. Якщо ви новачок, радимо скористатися обмінниками криптовалюти. Щоб не моніторити кожен обмінник окремо, можете скористатися сервісами з моніторингу курсів криптовалюта, наприклад – Bestexchange
 2. Виберіть криптовалютний гаманець. Щоб зберегти ваші цифрові активи в безпеці, виберіть гаманець, який відповідає всім вашим потребам. Для кожної валюти є окремі, спеціалізовані гаманці. Наприклад, для біткоіну це Exodus та Coinbase, для Ефіріума – MyEtherWallet і т.д.
 3. Перш ніж робити транзакцію, проведіть власне дослідження щодо криптовалюти, яку Ви збираєтеся придбати.

Біткоін – король криптосвіту

Інвестиція в біткоін – найбезпечніший варіант вкладення в крипту. Це з відривом найдорожча, найстабільніша і найпопулярніша валюта. Трохи статистики: якби Ви вклали в 2009 році 100 доларів в біткоіни, зараз отримали б дохід в 9.2 мільйона доларів. Для порівняння, вклавши в акції Amazon в 2009 році, зараз отримали б 3.3 тисячі доларів, інвестували в акції Apple – ось вам 2.4 тисячі, а ось інвестори Майкрософт отримали б дивідендами 1 тис. Зараз біткоіни коштує близько 48 тисяч, що дуже дорого в порівнянні з 2009 роком. Але, на думку аналітиків, курс може піднятися до 100 тисяч (тим більше він уже піднімався до 64 тисяч). Так Ентоні Скарамуччі, засновник SkyBridge Capital, пророкує, що біткойн досягне 100 000 доларів до кінця року.

Чи любите Ви біткоіни або ненавидите, але не можете заперечувати його завидну стійкість, повне домінування на ринку і незмінну важливість для екосистеми криптовалют. Це лише деякі з причин, за якими флагманський біткоіни називають “Королем крипти”.

Біткоіни – улюблена криптовалюта інвесторів. Його ринкова капіталізація буквально в десятки разів більше, ніж у інших валют. Трейдери будуть постійно отримувати вигоду від високої ліквідності, незалежно від стану ринку. І хоча біткойн є волатильним, він демонструє послідовне зростання в довгостроковій перспективі.

Ethereum – друга сила на ринку

Ще одна вельми очевидна монета в нашому списку. Ethereum був сильним протягом усього 2020 року, а в 2021 році побив свій рекорд більш ніж в 2 рази, маючи ціну більше 4.3 тисяч доларів.

Успіх Ethereum цілком зрозумілий. Перший фактор – зростання дефіциту протягом останнього року. Другим фактором є запуск Ethereum 2.0, який буде завершено до кінця 2021 року. Користувачі в захваті від переходу Ethereum на алгоритм Proof-of-Stake. Це може допомогти в прискоренні транзакцій Ethereum для більш плавної роботи децентралізованих додатків.

Очевидно, що Ethereum – хороший інвестиційний варіант, тому що він в числі лідерів пліч-о-пліч з біткоіном протягом багатьох років. Якщо узагальнити, можна прийти до наступного висновку: в довгостроковій перспективі ETH – найбільш перспективна криптовалюта. Єдиний мінус – висока вартість комісійних всередині мережі, але ця проблема повинна бути вирішена в ETH 2.0.Очікуємо зростання вище 37%.

Litecoin – молодший брат біткоіну

Litecoin (LTC) створений на основі протоколу біткоін, і через це цей альткоін має багато спільного зі своїм старшим братом. Як і в біткойна, його пропозиція обмежена, а випуск налічує близько 84 мільйони лайткоін. Лайткоін відрізняється зручністю використання і швидкістю в 4 рази більше, ніж у біткоіна, що робить відправку та отримання платежів такими ж швидкими, як відправка повідомлення в Telegram. Лайткоін також має дуже низькі комісії – вони в багатьох випадках дешевше, ніж стягує компанія, що випускає кредитні карти.

У Лайта досить велика капіталізація, що закріплює популярність цього токена. Незважаючи на те, що деякі вважають Лайткоін полегшеним біткоіном і свого роду побічним ефектом, його не слід повністю відкидати. Як ми вже згадували раніше, криптовалюта не тільки набагато швидше біткоіна – вона також показала деякі досить цікаві перспективи протягом 2020 року. За оцінками CoinSwitch, ціна LTC в 2021 році складе 600 доларів США.

Cardano

Cardano (ADA) являє собою ще один амбітний проект. З лютого минулого року вартість цифрового монети ADA зросла більш ніж на 1200%. Стала реалізація дорожньої карти – це гарантія збереження довгострокового висхідного тренда. Якщо розробники продовжать слідувати наміченим планом, тоді криптовалюта буде і далі дорожчати.

Якщо говорити саме про прогнози, то аналітики повністю впевнені в продовженні зростання вартості. Але є і такий момент: деякі експерти попереджають, що варто не забувати про корекцію. Втім, таке стрімке зростання Cardano став несподіванкою навіть для фанатів цієї криптовалюта. Ще на початку 2021 року монета ADA коштувала чверть цента, а експерти прогнозували збільшення вартості вдвічі. Аналітики вважали, що до кінця року вона зросте на пару доларів. Останнім часом фахівці налаштовані більш оптимістично. Наприклад, деякі аналітики прогнозують зростання до $ 10 до кінця цього року, а в 2022 році ціна може піднятися до $ 22.

Якщо у Ефіру виникнуть складності з рішенням проблем, що стосуються масштабування і з впровадженням оновлень, тоді ціна ADA буде рости ще стрімкіше. Осічки конкурентів – якраз те, що потрібно Cardano.

Chainlink – лідер оракулів

У списку криптовалют з найбільш високою окупністю інвестицій (ROI) в 2020, підготовленому Бенджаміном Ковен, Chainlink виявився на першому місці. Це один з найважливіших аргументів на користь інвестицій в даний токен. Це підтверджує й аналітик Кевін Свенсон. Він вказує, що в 2020 році курс LINK виріс з $ 1.50 до $ 20. Такий приріст зробив цей коін найприбутковішим проектом серед валют, що входять в топ-20. Якщо цей тренд отримає подальший розвиток, у LINK є шанси стати однією з головних криптовалют в новому році. 

Згідно з недавнім звітом “BITCOIN At the Tipping Point”, платформа Citibank Citi GPS високо оцінила Chainlink і його токен, написавши:

“Спочатку розроблений для платформи Ethereum, він починає використовуватися іншими, такими як Tezos і Polkadot. Chainlink був визнаний Всесвітнім економічним форумом, який назвав стартап в списку 100 найбільш перспективних технологічних піонерів 2020 року”.

Bitcoin Cash – нова версія біткоіну?

Bitcoin Cash – це криптовалюта, яка є розвилкою біткоіну, що була створена в 2017 році. Причина, по якій створювався токен – більший розмір блоку в порівнянні з біткоіном, що дозволяє більшу кількість транзакцій. Однак, незважаючи на відмінності між ними, Bitcoin Cash і біткойн мають ряд технічних подібностей, використовують один і той же механізм і їх пропозиція також обмежена 21 мільйоном монет.

Чи стане 2021 рік роком прориву для BCH чи ні, залишається тільки гадати. Але недавнє оголошення японської компанії Rakuten говорить нам про те, що токен цілком може вистрілити. Вони повністю підтримали криптовалюта, вкладають в них інвестиції і популяризують їх в Японії. Тепер мільйони користувачів зможуть розплачуватися за товари криптовалютою, в тому числі BCH. Також в серпні корпорація оголосила про запуск власної кріптовалютной біржі, а також випустила додаток для мобільних пристроїв. Клієнти нового торговельного майданчика отримали можливість укладати угоди на спотовому ринку в трьох монетах: Bitcoin, Bitcoin Cash і Ethereum.

Tron – ризик може бути виправданий

Ми додали в цей рейтинг одну з найбільш суперечливих криптовалют. Ви можете по-різному думати про творця Tron, Джастіна Сані, але його криптовалюта вже багато років знаходиться серед найбільших гравців крипти за ринковою капіталізацією.

Спочатку запущена в мережі Ethereum, однорангова мережа TRON була спрямована на революцію в індустрії розваг і демократизацію створення контенту. Команда має безліч гучних партнерських відносин, в тому числі із Samsung, із компанією з обміну велосипедами oBike, із китайською пошуковою системою Baidu та з кіно сервісом Baofeng.

Примітно, що в TRON розміщено більше dApps, ніж в Ethereum, що змусило багатьох інвесторів припустити, що TRON стане прибутковим інвестиційним вибором у 2021 році. Ми вже спостерігали зростання токена в березні, але він все ж не зміг закріпитися на позначці 10 центів. Можливо, наступного разу це вдасться зробити?

Вже можна інвестувати?

Зробити перший крок у світ криптовалют неймовірно складно: всі навколо говорять про волатильність ринку і, багато хто не розуміє, як працюють цифрові активи. Найважливіша порада, яку ми можемо вам дати – бути готовим до значних втрат. Якщо ви не готові втратити половину вартості монети, в яку ви вклали гроші, ви навряд чи зможете терпіти і чекати, поки її ціна відновиться. А ситуації з різкими пампами після падіння бувають нерідко.

Друга порада – диверсифікувати свій портфель і починати з більш усталених і перевірених часом криптовалют. У міру вивчення ринку розглядайте різні невеликі проекти і інвестуйте в них. Іноді, коли біткойн падає, деякі альткоіни можуть подорожчати.

Третя і, можливо, найважливіша порада – не зберігайте свої гроші на біржі. Подумайте про безпечне місце для ваших інвестицій.

Четверта, остання, порада – для покупки монет використовуєте тільки перевірені сервіси. Для моніторингу використовуйте спеціалізовані сайти.

Всім вдачі в починаннях. Інвестуйте з розумом.

One thought on “Перспективні криптовалюти 2021: куди вкладати гроші

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.