бінанскойн

Криптовалюта Binance Coin: повний мануал

Разом з початком роботи криптобіржі творці «Бінанса» здійснили ICO, провівши емісію токена «Binance Coin». Токен BNB відноситься до стандарту ERC-20 і створений на базі Ефіріума. Сумарна величина криптовалюта має ліміт в 200.000.000 – більше цієї кількості монет створити не можна. За допомогою «Бінанс Коін» можна оплачувати комісійні збори торгового майданчика. Для мотивації використання віртуальної грошової одиниці Binance дає знижку. У перші 12 місяців – це половина розміру. Щорічно вона стане зменшуватися. Через 5 років вона стане дорівнює нулю. Для протидії зниженню вартості і цінності своєї криптовалюти «Бінанс» хоче з часом ліквідувати певний обсяг BNB. За задумом повинно залишитися 100.000.000 монет.

Переваги Binance як торговельного майданчика

  • Швидкість. Звичайна біржа функціонує як маркетмейкер для замовлень на купівлю та продаж. Причому безпосередньо майданчик не займається торговими операціями – вона відшукує покупця. Це головне завдання обмінної системи. Після укладання угоди з купівлі-продажу, торгова площадка бере комісійний збір з продавця і покупця, що і є джерелом прибутку. Тут є ускладнення: якщо софт користувача не справляється з масою замовлень, то виникає гальмування з реалізацією заявок. Відповідно, основне нововведення «Бінанса» полягає в його движку, який може обробити 1.400.000 операцій за секунду.
  • Ліквідність. Мова йде про чисельність активів на криптобіржі і частоту операцій. Щоб оперативно відшукати відповідну пропозицію і виконати замовлення за конкурентноздатною вартості, необхідно володіти великим обсягом замовлень. Обмінна система з невеликою чисельністю замовлень функціонує неефективно. У «Бінанс» же найбільша на кріпторинку чисельність замовлень. Відповідно, це робить біржу захищеної і конкурентоспроможною. «Бінанс» формує більшу ліквідність як для біткоіна і декількох домінуючих криптовалют, так і для великого числа різноманітних альткойнів. В результаті нові коіни нерідко віддають перевагу «Бінансу», а не його суперникам – тут є безліч монет азіатського походження, яких немає на європейських торгових майданчиках. Це також можна назвати плюсом.

Як використовувати криптобіржу «Бінанс»

«Бінанс» не працює з фіатнимі грошовими одиницями, тобто придбати Bitcoin за американську, китайську, європейську або англійську валюту неможливо. Тому для використання «Binance» необхідно володіти електронними грошима. Авторизація, регулювання та внесення грошей на депозит влаштовані досить легко.

Колектив біржі потрудився на совість, розробивши чудовий інтерфейс з діаграмами, графіками та іншими “фішками”, необхідними для прийняття аргументованих рішень по вкладанню коштів. Продавати просто, для здійснення торговельної операції досить двох-трьох кліків: потрібно підібрати фінансову пару і сформувати замовлення. Існують програми для смартфонів і веб-портал. Іншим фактором, який допомагає стрімкому розвитку «Бінанс», є можливість роботи з вісьмома мовами: англійською, російською, китайською, корейською, японською, іспанською, французькою та німецькою.

Невеликі комісійні збори

Для користувачів вкрай важливо, що «Бінанс» стягує маленький комісійний збір. За переклад на депозит не береться плата, а за замовлення встановлена ​​комісія величиною 0,1% від розміру коштів. Відповідно, частота операцій має ліміт, так як користувач витрачає 0,1% при будь-якій транзакції. Якщо вирахувати розмір коштів, який «Binance» набуває у формі комісійних зборів, то стає зрозуміло, що це прибуткова діяльність. А ще «Бінанс» бере плату за переказ грошей на персональні гаманці. Величина даного комісійного збору визначається конкретною криптовалютою, але це встановлена ​​величина, а не частка.

Перспективи «Binance Coin»

У «Бінанс» розраховують, що криптовалюта стане мотивувати відданість користувачів. Само собою, зниження ціни – прекрасний маркетинговий хід, але можливо навіть після зменшення знижки у користувачів збережуться токени, які можна буде експлуатувати. До того ж, так як «Binance» – найбільша торговельна площадка, слід чекати, що монети стануть популярні і їх вартість значно зросте. Зараз застосування «Бінанс Коін» не виходить за межі самої кріптобіржі. Тому BNB є неповторним в зіставленні з основною масою криптомонет, оскільки володіє практичною користю.

Де купувати і зберігати «Бінанс Коін»

BNB можна придбати безпосередньо на «Бінанс». Для кожної криптовалюта, з якою працює «Бінанс», доступна грошова пара з BNB. Якщо «Binance Coin» розглядається як інвестиція, то необхідно перевести токени в своє сховище. І так як вони відносяться до стандарту ERC-20, їх можна розмістити в гаманці MyEtherWallet. А якщо потрібно додатковий захист, то можна вдатися до апаратного грошового сховища Trezor.

Якщо ж бажаєте купити BNB за гривні, тоді найлегший спосіб це зробити – зареєструватися на українській криптобіржі Kuna

One thought on “Криптовалюта Binance Coin: повний мануал

  1. Свого часу тестував цю біржу. Не скажу, що прямо ВАУ. Але дуже достойний варіант, якщо шукаете платформу з багатим лістингом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.