avax криптовалюта

Криптовалюта Avalanche (AVAX): перспективи для інвестицій

Avalanche – це зонтична платформа для запуску децентралізованих фінансових додатків (DeFi), фінансових активів, трейдингу і інших сервісів. Проект покликаний стати чимось на зразок глобального обміну активами, що дозволяє будь-кому запускати або торгувати активами в будь-якій формі і контролювати їх децентралізовано, використовуючи смарт-контракти та інші передові технології.

Розробники з Ava Labs стверджують, що Avalanche – перша мережа смарт-контрактів, в якій стандартне завершення транзакції проходить менш ніж за секунду. Avalanche запустила основну мережу в вересні 2020 року. Власний токен платформи, AVAX, виконує різні завдання в Avalanche, а також функціонує як система винагород і платежів для користувачів.

Хто створив Avalanche?

У Ava Labs є три співзасновника, серед яких Емін Гюн Сірер (Emin Gün Sirer), ветеран обчислювальних систем, пов’язаний з біткоіном (BTC) і децентралізованими мережами. Сірер вже давно займається масштабуванням біткоіна, а Avalanche Consensus став прямим результатом цього дослідження, підтримуючим обсяг транзакцій значно вищий, ніж біткоін, і здатний зрівнятися з Visa. Як і Сірер, співзасновники Кевін Секнікі (Kevin Sekniqi) і Маофан «Ted» Інь (Maofan “Ted” Yin) також пов’язані з Корнельським університетом. Сірер – науковий керівник Іня в аспірантурі з інформатики. Інша частина команди складається з експертів в галузі інформатики, економіки, фінансів і права.

Що особливого в Avalanche?

Avalanche забезпечує децентралізовану торгівлю активами, доступну кожному, і робить це за допомогою мережі, унікальною тим, що дозволяє проводити транзакції за секунду. Розробники прагнуть об’єднати величезний, фрагментований і часто непрозорий світ торгівлі активами під одним дахом, забезпечуючи безперешкодний доступ. Розробники можуть створювати і випускати всілякі об’єкти, від блокчейнів до цифрових представлень будь-якого активу, і дозволяти їми торгувати відповідно до будь-яких заданих параметрів. Це може бути, наприклад, імітація нормативних вимог в різних юрисдикціях.

Токен AVAX є внутрішнім способом оплати Avalanche і використовується для збору комісійних під час транзакцій, а також для винагород і подібних цілей. Користувачі також можуть отримувати з них пасивний дохід стейкінгом, розміщуючи свої монети в мережі.

Скільки монет Avalanche (AVAX) знаходиться в обігу?

Верхня межа емісії AVAX встановлена в розмірі 720 млн токенів. Первинний блок включав вже половину цього обсягу. Інша половина буде випущена згідно з графіком виведення, детально описаного в проектному документі Avalanche. Ключова відмінність від емісії біткоіна в тому, що система допускає зміни в тому, що швидкість випуску AVAX може бути змінена консенсусом ком’юніті. При цьому обсяг змінити неможливо, а все, що консенсусом можна поміняти – це швидкість досягнення верхньої межі пропозиції.

На противагу біткоіну і багатьом іншим мережам, транзакційні збори тут «спалюються», щоб збільшити дефіцит токенов. Цей процес компенсується випуском або мінтінгом (карбуванням) нових монет. Самі комісії за транзакції бувають різними і залежать від типу операції, що виконується AVAX транзакцією в мережі Avalanche.

Як забезпечується безпека мережі Avalanche?

Avalanche – це протокол доказу частки володіння (PoS), який винагороджує користувачів за стекінг монет. PoS-мережі піддавалися критиці через низьку вартість атаки на них, що в деяких випадках призводить до серйозних вразливостей. Згідно Ava Labs, Avalanche вирішує цю проблему, змінюючи систему управління, щоб виключити можливість для зловмисника приховано досягти необхідного консенсусу.

Де купити Avalanche (AVAX)?

AVAX – це вільно обмінюваний токен, доступний на основних біржах, включаючи Binance, OKEx і Huobi Global. Якщо ви новачок в криптовалюті, то можете дізнатися докладніше про те, як купити біткоіни або будь-який інший токен на нашому сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.